Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Warszawiak napisał:
U mnie w Warszawie stan umyslu jest calkiem dobry , tylko denerwuje mnie jak mamy ze swoich podatkow utrzymywac taki lubelski zascianek
BURAK Z PODWARSZAWSKIEJ WSI PRZEMÓWIŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warzsawiak napisał:
Jedyny kompleks do ktorego musze sie przyznac to fakt , ze mam czesto do czynienia z mieszkancami lubelszczyzny , to gorzej niz miec kontakty z Romami
ale ty się człowieku przejmujesz..... My i tak Cię mamy gdzieś.... P.s naucz się mówić poprawną polszczyzną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno mówienie, że to najważniejszy dzień w życiu jest przesadzone. 1/3 małżeństw rozwodzi się, 1/3 żyje jak kto z psem. zadęcie z jakim robi się wesela jest przesadzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myślę, że skoro czytasz DW to też masz coś wspólnego z lubelszczyzną i to co piszesz opierasz na własnym przykładzie... Ciągnie do rodzinnych korzeni?!
Ja bardzo lubie czytac o roznych dennych miejscach np. aspirujacych do miana europejskiej stolicy kultury . ubaw gwarantowany . Bron Panie Boze Wszechmogacy od jakichklowiek zwiazkow z lubelszczyzna , to gorsze niz choroba W.... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, oj tam dnia rozwodu na pewno nic im nie popsuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin europejską stolicą kultury jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak napisał:
Ja bardzo lubie czytac o roznych dennych miejscach np. aspirujacych do miana europejskiej stolicy kultury . ubaw gwarantowany . Bron Panie Boze Wszechmogacy od jakichklowiek zwiazkow z lubelszczyzna , to gorsze niz choroba W.... .
Jak muszę już przejeżdzac przez Lublin to staram się nie wysiadać tam z samochodu - tak jak na safari. Poza tym ważne jest, żeby nie patrzeć tamtejszym autochtonom w oczy, bo oni często stają się z tego powodu agresywni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak napisał:
Ja bardzo lubie czytac o roznych dennych miejscach np. aspirujacych do miana europejskiej stolicy kultury . ubaw gwarantowany . Bron Panie Boze Wszechmogacy od jakichklowiek zwiazkow z lubelszczyzna , to gorsze niz choroba W.... .
Spójrz na swoje słownictwo i poziom intelektualny jaki prezentujesz na tym forum. Wielkiego Warszowiaka chcesz udawać, a bardzo mizernie ci to wychodzi... Boga do tego forum i swoich głupich wpisów lepiej nie mieszaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak napisał:
Ja bardzo lubie czytac o roznych dennych miejscach np. aspirujacych do miana europejskiej stolicy kultury . ubaw gwarantowany . Bron Panie Boze Wszechmogacy od jakichklowiek zwiazkow z lubelszczyzna , to gorsze niz choroba W.... .
Idz zadowolić swoją kobietę. Spuścisz trochę to się uspokoisz i mózg może w końcu zacznie właściwie pracować, może nie będziesz pisał takich farmazonów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz wiecej nie pojde do zadnej knajpy sygnowanej nazwiskiem gesler, a tej szczegolnie. Ladnie nauczyla ich, jak lupic klientow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Spójrz na swoje słownictwo i poziom intelektualny jaki prezentujesz na tym forum. Wielkiego Warszowiaka chcesz udawać, a bardzo mizernie ci to wychodzi... Boga do tego forum i swoich głupich wpisów lepiej nie mieszaj!
Waszego Boga do tego nie mieszam . poza tym moja synagoga jest już otworzona więc tam idę , jutro następna porcja ,, polewki ,, ze lubelaków . Pozdawiam jeuropejską stolice tępoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...znaleźć stosowne rozwiązanie..."????- dobreee teraz to popij wodą....tego dnia się nie powtórzy....jest jeden raz w życiu...niby jak chcą to naprawić??może cofnąć czas???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak napisał:
Waszego Boga do tego nie mieszam . poza tym moja synagoga jest już otworzona więc tam idę , jutro następna porcja ,, polewki ,, ze lubelaków . Pozdawiam jeuropejską stolice tępoty
Tak, jasne. Jesteś parchatym ogrem z syfilisem wprost od knura, który zajrzał tutaj aby wkurzając innych powiększyć sobie pałe. Taki z ciebie warszawiak jak z koziego rowa trąba. Torby mam na ciebie wywalone. Miałem takiego znajomego, co jak pojechał kiedyś na jednodniową wycieczkę szkolną do Wawy, to potem przez pół roku mówił: "a u nas w Warszawie..." Nie pierdziel mi tu farmazonów skąd ty jesteś. Zapewne jak nie ty za pochliopką to twoi starzy lub dziadkowie zjechali na wozie drabiniastym z drugiego skrawka Polski. Więc jaki z Ciebie Warszawiak? Też wieśniak. Zresztą pew nie jesteś z jakiejś pipidówki typu Samoklęski albo Krowie Rowy i masz 10 lat dodatkowo masturbujesz się przy każdym swoim komentarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REM napisał:
Więc jaki z Ciebie Warszawiak? Też wieśniak. Zresztą pew nie jesteś z jakiejś pipidówki typu Samoklęski albo Krowie Rowy i masz 10 lat dodatkowo masturbujesz się przy każdym swoim komentarzu.
Właśnie kończyłem zwijanie Tory a tu nagle taki , komentarz , czy ktoś w Samoklęskach jest posiadaczem internetu - nie chodzi o INTERNAT (taki śmierdzący budynek w Lublinie , takie ,, cóś ,, jak hotel lub noclegownia dla biedoty i pospólstwa) , NIE DAJCIE SIE WRZUCIC DO JEDNEGO WORKA Z TYMI ZACOFANYMI MIESZKAŃCAMI Lublina ( to taka większa wioska co ma znak rozpoznawczy w postaci kozy ) Jakby nikt nie dał rady z tym internetem to w ostaczecznośći możecie spróbować z internatem , ale to nie do końca to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zmienić temat w komentarzach trollując, więc nie ma co "miastowych" trolli dokarmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosze o niedokarmianie trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak napisał:
Właśnie kończyłem zwijanie Tory a tu nagle taki , komentarz , czy ktoś w Samoklęskach jest posiadaczem internetu - nie chodzi o INTERNAT (taki śmierdzący budynek w Lublinie , takie ,, cóś ,, jak hotel lub noclegownia dla biedoty i pospólstwa) , NIE DAJCIE SIE WRZUCIC DO JEDNEGO WORKA Z TYMI ZACOFANYMI MIESZKAŃCAMI Lublina ( to taka większa wioska co ma znak rozpoznawczy w postaci kozy ) Jakby nikt nie dał rady z tym internetem to w ostaczecznośći możecie spróbować z internatem , ale to nie do końca to samo.
Głupim byłeś i głupim zdechniesz! A swoimi komentarzami podkreślasz tylko jakim jesteś burakiem! Cieszy cię bieda innych? Jeszcze trochę los się odwróci i będziesz na kolanach żebrał o kawałek chleba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupim byłeś i głupim zdechniesz! A swoimi komentarzami podkreślasz tylko jakim jesteś burakiem! Cieszy cię bieda innych? Jeszcze trochę los się odwróci i będziesz na kolanach żebrał o kawałek chleba...
Siedzę sobie przed moim macbook za 8 tys. zł , popijam burbona i chyba nie jestem taki głupi , nie mieszkam w mieście z kozą w herbie a za godzinę póję do Czarciej Łapy na kolację ... i zamówię burki z szynką parmeńską . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawiak napisał:
Siedzę sobie przed moim macbook za 8 tys. zł , popijam burbona i chyba nie jestem taki głupi , nie mieszkam w mieście z kozą w herbie a za godzinę póję do Czarciej Łapy na kolację ... i zamówię burki z szynką parmeńską . Pozdrawiam
Dajcie spokój - siedzi przed komputerem jakiś zakompleksiony, niedowartościowany frustrat, któremu nie wychodzi w życiu prywatnym i/lub zawodowym i próbuje wylać swój jad, obrażając wszystkich dookoła i wymyślając bajki. Cieszy się przy tym, bo tylko w wirtualnym świecie (internet) może sobie z kimś 'pogadać' - w realnym życiu wszyscy od niego uciekają. Więc proszę Was - ignorujcie tego pseudo - Warszawiaka, to może kiedyś zda sobie sprawę z tego, jaki jest żałosny. Zycie jest za krótkie, żeby tracić czas na takich idiotów... PS. Skoro nie mieszkasz 'w mieście z kozą w herbie' - to jakim cudem możesz za godzinę pójść do Czarciej Łapy na kolację??? No chyba, że polecisz swoim prywatnym helikopterem HAHAHAHA Przestań opowiadać bajki, bo nie wychodzi ci to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psycholog napisał:
Dajcie spokój - siedzi przed komputerem jakiś zakompleksiony, niedowartościowany frustrat, któremu nie wychodzi w życiu prywatnym i/lub zawodowym i próbuje wylać swój jad, obrażając wszystkich dookoła i wymyślając bajki. Cieszy się przy tym, bo tylko w wirtualnym świecie (internet) może sobie z kimś 'pogadać' - w realnym życiu wszyscy od niego uciekają. Więc proszę Was - ignorujcie tego pseudo - Warszawiaka, to może kiedyś zda sobie sprawę z tego, jaki jest żałosny. Zycie jest za krótkie, żeby tracić czas na takich idiotów... PS. Skoro nie mieszkasz 'w mieście z kozą w herbie' - to jakim cudem możesz za godzinę pójść do Czarciej Łapy na kolację??? No chyba, że polecisz swoim prywatnym helikopterem HAHAHAHA Przestań opowiadać bajki, bo nie wychodzi ci to....
Właśnie jestem w Czarciej Łapie , jak zjem kolację to opowiem Wam prostym ludziom co dobrego zjadłem , bo to jedyna możliwość żebyście mogli ,, w swoim towrzystwie ,, porozmawiać o potrawach serwowanych w tejże resaturacji , ponieważ różnią się one trochę bardzo o ,,zestawów obiadowych za 12 zł ,, , które zwykliście czasami spożywać z delikatną obawą czy wystarczy pieniędzy na bilet komunikacji miejskiej czy też trzeba będzie w trakcie spaceru podziwiać panoramę miasteczka.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...